Czy warto kupować tylki cukiernicze w zestawie?

Każdy miłośnik słodkości i pieczenia ciast wie, czym są tylki cukiernicze. Nie każdy jednak wie, jak się je powinno kupować. Często takie akcesoria spotkać można w zbiorczych, dużych opakowaniach, które kuszą ceną i wygodą. Z drugiej jednak strony zauważyć można, że często sprzedawane są one pojedynczo na sztuki. Które rozwiązanie będzie lepsze?

Kupowanie w zestawie

Tylki cukiernicze kupowane w dużych zestawach, liczący sobie często nawet setkę elementów, to z pewnością bardzo duża wygoda, ponieważ w jednej paczce otrzymuje się wszystko to, co może się przydać podczas wykonywania ciast, babeczek i innego rodzaju wypieków. Dodatkowo bardzo w tym wypadku kusi cena, bo choć taki zestaw często kosztuje około 100 złotych, to jednak ma się w nim dosłownie wszystko kupione za jednym razem.


Sporą wadą takiego zestawu jest jednak to, że najczęściej jego elementy są wykonane w dość słabej jakości, a także zawierają rzeczy, których nigdy się nie wykorzysta, więc się za nie przepłaca.

Kupowanie pojedynczo

Tylka cukiernicza, która kupowana jest osobno, cechuje się przede wszystkim niezwykle wysoką jakością. Co prawda kosztuje dość sporo, ponieważ bez trudu da się znaleźć pojedyncze egzemplarze w cenie kilkudziesięciu złotych, lecz dzięki temu jest naprawdę pierwszorzędnej jakości. Co więcej, kupując tylki pojedynczo, można skompletować zestaw idealnie dobrany do swoich potrzeb i gustu. W kuchni nie będą niepotrzebnie znajdowały się takie tylki, których się nie wykorzystuje i które tylko generują zbędny bałagan.

Cukiernicze tylki dostępne na https://sklep.polmarkus.com.pl/tylki-cukiernicze

Comments are closed.